Podle četnosti reklam na půjčky v televizi se zdá, že s online nebankovními půjčkami se v České republice roztrhl pytel. Po ZAPLO půjčce můžeme v televizi vidět reklamu také na další rychlou krátkodobou půjčku s názvem Japonská půjčka. V této recenzi popíšeme parametry této půjčky, porovnáme s jinými krátkodobými půjčkami na trhu a poradíme s vyplněním žádosti.
Pro koho je japonská půjčka určena? Jaké jsou s japonskou půjčkou zkušenosti? Je to opravdu nejlepší rychlá půjčka v Česku? Čtěte dále.

Dne 1. 2. 2017 došlo ke změně názvu z „Japonská půjčka“ na „Kalami půjčka“. Výhody jsou u Kalami půjčky ještě větší – navštivte velkou recenzi Kamali půjčky, kde se dozvíte vše o této nejlepší půjčce do výplaty v ČR.

Japonská půjčka – základní informace

„Japonská půjčka“ je produktový název půjčky, kterou poskytuje společnost Home Credit a. s. Tato společnost se v České republice specializuje na spotřebitelské úvěry již od roku 1997. Jedná se tedy o velmi silnou a stabilní společnost, která jen v první polovině roku 2015 poskytla lidem úvěry ve výši 4,6 miliardy Kč a má tisíce spokojených zákazníků.
U Japonské půjčky se tedy nemusíte bát, že by se jednalo o podvod či lichvu. Japonská půjčka dokáže konkurovat i ostatním, velmi výhodným mikropůjčkám, které jsou v současnosti na trhu a jak napovídá i reklama – vyřízení japonské půjčky je velmi rychlé a peníze máte do pár minut na účtu.

Parametry Japonské půjčky – s japonskou půjčkou přeplatíte opravdu nejméně !

Japonská půjčka se může pochlubit nejnižším RPSN – pouze 48%, to znamená, že s porovnání ostatních krátkodobých půjček přeplatíte u japonské půjčky opravdu nejméně!

Kdo si může vzít japonskou půjčku?

Japonskou půjčku si může vzít jakákoliv fyzická osoba, které už bylo 18 let, je svéprávná a má trvalé bydliště v České republice.

Japonská půjčka je druh půjčky, kterou se hodí vzít spíše v případech, když víte, že peníze můžete vrátit za 1 nebo až 5 měsíců. Japonská půjčka je ideální pro zaplacení nedoplatku za plyn, nedoplatku za elektřinu, účtu za telefon, na dárky, nebo když potřebujete půjčit do výplaty. Situací, kdy se vám Japonská půjčka může v životě hodit, je mnoho.

Kolik si můžete půjčit?

S japonskou půjčkou si můžete půjčit 1000,- Kč až 4999,- Kč. V měsíci listopadu 2015 má ale japonská půjčka časově limitovanou akci pro nové klienty a umožňuje půjčit si až 10 000,- Kč. Pokud půjčku splatíte do 30 dní, dostanete celý poplatek zpět na účet! Tato akce se nyní vyplatí například pro nákup vánočních dárků, kdy můžete celých deset tisíc korun vrátit až po Vánocích a poplatek dostanete zpět.

Kolik korun přeplatíte?

Pokud zaplatíte do 14 dnů (v listopadu 2015 do 30 dnů!), tak je půjčka ZDARMA. Pokud zaplatíte později, poplatky jsou různé, ale stále velmi nízké. V porovnání s konkurencí společnost Home Credit drží poplatky japonské půjčky opravdu velmi nízko. Letos na podzim je to nejvýhodnější půjčka ze všech krátkodobých půjček.

Příklad:

Pokud zaplatíte do 30 dnů zapůjčených 5 tisíc korun, přeplatíte pouze 165,- Kč, což je absolutně směšná částka oproti jiným produktům na trhu (U japonské půjčky je poplatek 33,- Kč za každou tisícikorunu).

 

Kdy musíte vrátit peníze?

Dobu pro vrácení peněz si určujete v žádosti. Nejdelší doba na vrácení zapůjčených peněz je 5 měsíců. Ať zvolíte jakoukoli dobu splatnosti, stále je možnost mít půjčka úplně ZDARMA, pokud se vám podaří peníze vrátit do 14 dnů. Jak je již psáno výše, po celý měsíc listopad je akce, která nabízí mít japonskou půjčku zcela zdarma při zaplacení až do 30 dnů!

Další výhody japonské půjčky:

  • vše vyřídíte online přes Internet, kdykoliv a kdekoliv.
  • žádost o půjčku je 100% NEZÁVAZNÁ, to znamená, že vyplněním a odesláním žádosti o půjčku se k ničemu nezavazujete. Vyplňenou žádost nejprve posoudí pověření pracovníci a až poté vám předloží návrh smlouvy o půjčce.
  • na prostudování smlouvy máte až 7 dní.
  • pokud smlouvu ihned potvrdíte, výplata půjčky je běžně do 10 minut.
  • nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu.
  • při první půjčce není potřeba skenovat občanský průkaz ani jiný doklad totožnosti. Stačí jen uvést do žádosti číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti.
  • prodloužení doby splatnosti půjčky lze jednoduše online.
  • pokud nezaplatíte ve stanoveném termínu, nebudete platit žádné vysoké částky. Ve smlouvě je jasně uvedeno, že poskytovatel půjčky po vás může chtít jen 79,- Kč za každou půjčenou tisícikorunu, a to maximálně třikrát po sobě.

 

Chci získat půjčku online >

 

Zdroje:
[1] https://www.japonskapujcka.cz/
[2] https://www.homecredit.cz/o-nas/
[3] http://www.investujeme.cz/trh-mikrouveru-ma-za-ukol-kultivovat-japonska-pujcka/
[4] http://www.banky.cz/japonska-pujcka-japonska-pujcka–prvni-
[5] http://www.finparada.cz/2970-Co-je-to-Japonska-pujcka-Kdo-za-ni-stoji.aspx