Určitě jste se již na Internetu setkali s nabídkou, kde byla slíbena půjčka ihned na účet bez poplatku. Kolik je takových společností? A jak rychle Vám jsou schopny dát peníze? Prozkoumali jsme několik společností, které půjčku ihned na účet bez poplatku nabízejí. Níže v článku se dozvíte, zda se tomuto slibu dá věřit.

Půjčky, které nabízejí peníze ihned na účet se v drtivé většině případů sjednávají online. Často je ale tato rychlost spojena s malým poplatkem. Půjček bez poplatku, které nabízí peníze ihned, je velmi málo. Vybrali jsme pro Vás tyto nejrychlejší půjčky:

1. Půjčka 7

Půjčka 7 je opravdu rychlá půjčka. Sjednání půjčky je pouze online. Spočívá ve třech krocích – vyberete si výši požadované částky, vyplníte registrační formulář a potom už jen čekáte na posouzení Vaší žádosti. Žádosti jsou obvykle vyřízeny do 15 minut a peníze Vám jsou na účet zaslány ještě tentýž den. Tuto půjčku doporučujeme pro řešení akutní finanční situace, kdy potřebujete půjčit jen pár tisíc.

Pro sjednání půjčky Půjčka 7 klikněte ZDE

2. Creditportal

Další rychlá půjčka do 15 minut je nabízena společností Creditportal. Stačí jen vyplnit žádost a do 15 minut můžete dostat půjčku na ruku. Půjčit si můžete napoprvé až 5000 Korun. Výhodou oproti jiným půjčkám je navíc to, že si můžete celou hotovost, kterou jste si půjčili, vyzvednout na čerpacích stanicích EuroOil nebo nechat si je zaslat přes BLESK peněženku. Půjčka je ideální před výplatou a smlouvy jsou velmi srozumitelné, takže určitě doporučujeme!

Pro sjednání půjčky Creditporta. klikněte ZDE

3. Zaplo

Absolutní revoluci přináší půjčka, kterou nabízí společnost Zaplo Finance s.r.o. Můžete si půjčit až 8000 Korun bez poplatku a dokonce pokud splatíte svoji první půjčku včas, neplatíte žádný úrok! Vše vyřídíte online, klidně i o víkendu a peníze můžete mít do 15 minut od schválení na Vašem účtu. Jedná se o nejschvalovanější půjčku, která má velké množství spokojených zákazníků. Smlouvy jsou dobře čitelné a srozumitelné. Jednoznačně doporučujeme!

Pro sjednání půjčky Zaplo klikněte ZDE

TIP: Zaplo půjčce se detailněji věnujeme v samostatném článku. Pokud Vás tato půjčka zaujala a chcete se o ní dozvědět více, klikněte ZDE

Zaplo - nejschvalovanější půjčka zdarma!