Pro Vánoce 2016 jsme připravili nový článek srovnávající aktuální rychlé online půjčky, které jsou na vánoční dárky nejvhodnější!

Vánoční půjčky 2016 - přehled nejvýhodnějších

Jakou vybrat půjčku na Vánoce 2015? V této recenzi jsme vybrali dvě nejlepší půjčky na vánoční dárky, které jsou rychlé a zcela bez poplatku. Tyto rychlé online půjčky na účet jsou mnohdy výhodnější, než půjčky v bance.

Půjčky na Vánoce

Vánoce 2015 jsou za dveřmi. Ještě pár dní a opět prožijeme jedny z nejkrásnějších svátků v roce plných pohody, odpočinku a setkávání se s rodinou. Předvánoční čas, kdy se na Vánoce připravujeme, je velice náročný. Znáte to – pečení cukroví, nakupování dárků, stromečku, ozdob, jídla na štědrovečerní večeři a spousta dalších věcí. Všechny tyto činnosti stojí více peněz, než jsme zvyklí v ostatních měsících. Může se tedy stát, že nám nevyjdou peníze na Vánoční dárky nebo jiné Vánoční výdaje. Tyto situace lze dnes bez většího rizika řešit půjčkou. Na trhu jsou online půjčky zdarma, nebo s minimálním poplatkem – a nejedná se o žádný reklamní trik!

Půjčky na vánoční dárky bez rizika

Jako nejvhodnější půjčky na dárky jsme vybrali půjčky Zaplo a Japonskou půjčku, a to hned z několika důvodů. V první řadě to jsou férové podmínky obou půjček a také to, že obě nabízí první půjčku novým klientům zcela ZDARMA. Takové Vánoční půjčky jsou na nákup dárků a ostatních vánočních potřeb nejvhodnější, jelikož jde o náhlý výdej v určitém období, který se opět vyrovná v dalším měsíci. Také lze počítat s tím, že Vánoce neznamenají jen výdaje z vaší strany, ale také finanční dary od přátel a rodiny, které vám pomohou splatit vaši půjčku.
Tyto vánoční půjčky, které jsme pro vás vybrali, jsou již dlouhou dobu na trhu a bezpečně vyzkoušeny stovkou spokojených zákazníků. Neobsahují žádné skryté podmínky. Všechny důležité informace navíc uvádíme dole v tabulkách.

 

Rychlá on-line půjčka Zaplo.cz

Zaplo spadá do kategorie rychlých půjček do výplaty, která se může pyšnit velmi spokojenou klientelou. Na Zaplo půjčku jsme také psali recenzi, která popisuje všechny její vlastnosti i stručný návod, jak o půjčku požádat. V tabulce níže uvádíme ve zkratce její aktuální vlastnosti a podmínky pro půjčku zdarma na prosinec 2015.

  Zaplo půjčka - výborná půjčka na vánoce Výše půjčky Doba splatnosti Peníze na účtu Podmínky pro půjčku ZDARMA
1.000,- Kč až 20.000,- Kč
(prodloužení za poplatek)
7 – 30 dní do 15 minut *
  • u Zaplo.cz si půjčujete poprvé
  • půjčujete si částku 1.000,- Kč až 8.000,- Kč
Shrnutí:

– Pokud zaplatíte částku 1000 – 8000 Kč do 30 dní, nebude vám účtován žádný úrok ani poplatek.

– Pokud nebudete mít na splacení celé půjčky do 30 dní, lze si prodloužit lhůtu splacení o 7, 14 nebo 30 dní za menší poplatek. Poplatky závisí na výši půjčky a na délce splatnosti.

Příklad: pokud si půjčíte 8000 na 30 dní zdarma bez poplatku, prodloužení splatnosti o dalších 7 dní vás vyjde celkem na 1104,- Kč.

* Rychlost převodu peněz po schválení žádosti záleží na typu banky, kterou použije Zaplo.cz k odeslání půjčky. Pro dosažení peněz do 15 minut na účtu je nutné mít stejnou banku.

Chci získat Zaplo půjčku online >

 

Půjčka ihned na účet bez poplatku – Japonská půjčka

Ani Japonská půjčka nijak nezaostává za Zaplo půjčkou, právě naopak. Z rychlých nebankovních půjček má Japonská půjčka dle našeho portálu nejlepší podmínky a vlastnosti. V prosinci 2015 navíc pořádají akci, která umožňuje půjčit až 10000,- Kč úplně ZADARMO, pokud peníze vrátíte zpět do 30 dnů. Ani po této lhůtě, kdy můžete mít půjčku zcela zdarma jsou poplatky za prodloužení splatnosti velmi nízké, troufáme si tvrdit, že nejnižší v této kategorii! Japonské půjčce jsme se také věnovali i v detailní recenzi, kterou si můžete přečíst ZDE. Tak jako u půjčky Zaplo, i zde uvádíme v tabulce aktuální vlastnosti této půjčky a podmínky pro půjčku zdarma za prosinec 2015.

  Japonská půjčka - nejlepší půjčka na Vánoce Výše půjčky Doba splatnosti Peníze na účtu Podmínky pro půjčku ZDARMA
1.000,- Kč až 50.000,- Kč
(prodloužení za poplatek)
pevná 30 dní do 10 minut *
  • Japonskou půjčku si berete poprvé
  • půjčujete si částku 1.000,- Kč až 10.000,- Kč
Shrnutí:

– Pokud zaplatíte částku 1000 – 10000 Kč do 30 dní, dostanete veškeré poplatky za půjčku zpět na účet (tato akce platí pouze do 31. 12. 2015)

– Pokud nebudete mít na splacení celé půjčky do 30 dní, stačí uhradit do této doby pouze 20% půjčené částky a lhůta pro splacení se posune o dalších 30 dní. Tentokrát už to nebude zdarma, ale i tak za velmi nízký poplatek 49,- Kč, za každou zapůjčenou tisícikorunu.

Příklad: pokud si půjčíte 10000 na 30 dní zdarma bez poplatku, prodloužení splatnosti o dalších 30 dní vás vyjde celkem na 490,- Kč.

* Rychlost převodu peněz po schválení žádosti záleží na typu banky, kterou použije Japonská půjčka k odeslání půjčky. Pro dosažení peněz do 10 minut na účtu je nutné mít stejnou banku.

 

Chci získat Japonskou půjčku online >

 

Konečná volba půjčky na vánoční dárky je jen na Vás. Ať zvolíte jakoukoli z těchto dvou půjček, bude to dobrá volba. Na trhu je spousta jiných půjček, které se mohou tvářit lépe a nejvýhodněji, ale desítky z nich jsme prošli a bohužel tomu tak není. Pokud si i přesto nevyberete z těchto dvou půjček a dáte přednost jiným, dejte si pozor na neznámé a malé společnosti, abyste nenaletěli podvodníkům.

pujcky-na-darky-vyberpujcku.eu

 

Veselá Vánoce a šťastný a úspěšný Nový rok Vám přeje tým VyberPůjčku.eu