Již delší dobu je tady s námi Zaplo půjčka online, která patří k těm nejlepším půjčkám do výplaty v česku. Z oblasti rychlých nebankovních půjček jde o stále oblíbenější půjčku, hlavně pro nové klienty. U Zaplo je totiž první půjčka zdarma! V této recenzi zjistíte všechny potřebné informace o zaplo půjčce – kdo za firmou stojí, jak získat půjčku online, kdy přijdou peníze na účet, nebo jaký má zaplo splátkový kalendář.

Zaplo půjčka online – kompletní informace

Zaplo půjčka je název půjčky, kterou poskytuje společnost Zaplo Finance s.r.o. Zaplo není banka, jedná se o velmi mladou společnost, která začala v České republice podnikat na začátku roku 2013. I přes krátké působení na tuzemském trhu nabízí spotřebitelům velmi výhodnou nebankovní půjčku. Zaplo půjčka online je nejlépe využitelná jako půjčka do výplaty, na splacení neplánovaných výdajů, nebo prostě jako krátkodobá půjčka na cokoliv. Společnost Zaplo Finance s.r.o. je členem mezinárodní finanční skupiny 4finance AS, která sídlí v Lotyšsku a působí v dalších 11 evropských zemích. Společnost Zaplo Finance s.r.o. si získala silné zázemí na poli půjček do výplaty a tím i důvěru klientů – na internetové diskuzi o Zaplo naleznete samá kladná hodnocení. To jen dokazuje skutečnost, že Zaplo hraje fér a není to žádný podvod.

Proč si vzít půjčku u Zaplo

Jak již napovídá název článku, zaplo půjčku lze zřídit kompletně online z pohodlí domova. Zaplo půjčka je online proto, aby byla co nejrychleji na účtu lidem, kteří ji potřebují do výplaty nebo na nečekané výdaje. Nemusíte chodit na žádnou pobočku jako v bance, ani si nemusíte sjednávat schůzku s obchodním zástupcem a čekat na schválení, jako to bývalo zvykem u jiných společností. Zaplo má navíc oproti konkurenci online půjček řadu výhod:

1. U zaplo je první půjčka zdarma

Zaplo nabízí první půjčku zdarma od 1000,- do 8000,- Kč na 30 dní. Tato nabídka ale platí pouze pro ty, kteří si u Zaplo berou první půjčku. Pokud si tedy u Zaplo půjčujete poprvé a půjčku kdykoli v 30 denní lhůtě doplatíte, máte ji úplně zdarma. Na placení úroků a dalších poplatků by došlo až v případě, kdybyste nedodrželi datum splatnosti půjčky. Stačí si tedy vše pohlídat a budete mít půjčku zdarma.

Ať máte Láďu Hrušku rádi nebo ne, na videu mluví pravdu – peníze můžete mít skutečně zadarmo 🙂

2. Zaplo je půjčka bez potvrzení příjmu a dalších jiných formalit

K tomu, abyste si vzali Zaplo půjčku nebudete potřebovat potvrzení o příjmu nebo potvrzení ze zaměstnání. Nekontroluje se ani měsíční příjem. Není potřeba ničím ručit ani dokládat účel poskytnutí půjčky. Bez potvrzení přijmu a dalších těchto formalit je Zaplo půjčka jedna z nejrychlejších online půjček a je vhodná pro každého, kdo potřebují peníze rychle na účet. Půjčka je tak vhodná i pro nezaměstnané, důchodce, matky na mateřské dovolené, studenty, brigádníky, živnostníky… zkrátka pro všechny.

3. Zaplo je opravdu rychlá půjčka

Peníze na účtu je možné mít od Zaplo klidně už za 15 minut (záleží, kterou banku si poté zvolíte na odeslání peněz. Znáte to – převod peněž mezi stejnými bankami je ihned). Jakmile vyplníte registrační formulář, v dalším kroku přiložíte ofocený občanský průkaz z obou stran a pošlete 1,- Kč na účet Zaplo. Zaslání 1,- Kč slouží jako tzv. verifikační platba – před odesláním peněz si musí ověřit, že účet patří opravdu vám (ověření totožnosti je dáno zákonem). Zaplo posoudí žádost během pár minut a ozve se SMS zprávou na mobil nebo e-mailem, zda došlo ke schválení půjčky. Po této informaci již Zaplo posílá peníze na váš účet.

 

Jak co nejrychleji získat Zaplo půjčku na účet

Než požádáte o Zaplo půjčku online, zkontrolujte prosím, zda splňujete tyto podmínky:

 • jste občanem České republiky
 • máte více jak 18 let
 • máte vlastní bankovní účet v české bance
 • platný občanský průkaz
 • nemáte žádné dluhy (to znamená, že nesmíte být v insolvenci nebo exekuci. Jiné bankovní i nebankovní půjčky či hypotéky, které řádně splácíte, nejsou překážkou)

Vše v pořádku?

Gratulujeme!

Půjčku zdarma máte na dosah

Vyplnit žádost

%

Tolik žádostí již bylo schváleno!

 
 

Návod na vyplnění žádosti o Zaplo půjčku

 1. Na úvodní stránce si zvolte požadovanou výši půjčky, délku splatnosti a klikněte na „Chci půjčku!“
 2. Vyplňte registrační formulář s Vašimi údaji a klikněte na „Pokračovat“
 3. Následně obdržíte e-mail s potvrzením registrace a detailech, kam zaslat verifikační platbu ve výši 1,- Kč.
 4. Žádost o půjčku dokončíte tak, že se na hlavní stránce Zaplo přihlásíte pod e-mailem a heslem, které jste uvedli v registračním formuláři. Po přihlášení se objeví obrazovka, která vás navádí k přiložení občanského průkazu. Nejjednodušší způsob je si občanský průkaz vyfotit z obou stran mobilem a pořízené fotky přímo z mobilu zaslat na e-mail info@zaplo.cz. Pokud ale již máte ofocený občanský průkaz v počítači, stačí ho nahrát online z uživatelského účtu. U focení OP dbejte na to, aby všechny údaje byly čitelné a hlavně, aby byl OP platný.
 5. Čekejte na peníze

Po odeslání kopie OP a ověřovací platby dochází ke schvalování půjčky. O stavu schvalování budete informováni e-mailem a SMS během pár minut. V případě úspěšného schválení půjčky Zaplo odesílá peníze do 15 minut na váš účet, z kterého jste provedli ověřovací platbu.

 
 

Další informace o Zaplo půjčce

… aneb nejčastější dotazy klientů Zaplo půjčky.

Zaplo přihlášení

Na stránkách Zaplo máte možnost přihlášení do vašeho účtu. Přihlášení probíhá pomocí e-mailu a hesla, které jste vyplnili v registračním formuláři. Tyto údaje zadejte a poté stačí jen kliknout na tlačítko ,,Přihlásit“. Přihlašovací pole se nacházejí v horní části obrazovky. Pokud vám příhlášení do Zaplo z jakéhokoliv důvodu nefunguje, obnovte si heslo přes funkci obnovení hesla.

Zaplo splátkový kalendář

Zaplo nevystavuje splátkový kalendář pro první půjčku, ani pro opakovanou půjčku. Při sjednávání půjčky si volíte pevnou délku splatnosti dle svých možností – půjčku se tedy snažte splatit v tomto dohodnutém termínu. Jen pro připomenutí – na splacení půjčky si můžete vzít termín až 30 dní (při dodržení termínu je navíc půjčka pro nové klienty úplně zdarma).

Pokud ale ani po tomto stanoveném termínu nejste schopni půjčku splatit, doporučujeme zavolat na zákaznickou linku 800 399 399. Půjčku sice nelze rozložit do splátkového kalendáře, ale dá se domluvit na prodloužení splatnosti půjčky. Tento způsob splácení je u půjček do výplaty obvyklý – stejně jako u jiných online půjček, tak ani u splátkového kalendáře Zaplo to není jinak.

Zaplo prodloužení splatnosti

Jak bylo řečeno výše, místo splátkového kalendáře si lze u Zaplo splatnost půjčky za poplatek prodloužit o dalších 7, 14 nebo 30 dní. Například prodloužení splatnosti 8000 korun o dalších 30 dní by stálo 1840,- Kč (o 7 a 14 dní podstatně méně). Ve srovnání s některými podmínkami a poplatky konkurenčních půjček je to ještě velmi výhodná nabídka. Pokud tedy opravdu víte, že půjčku splatit nemůžete, určitě doporučujeme zavolat na zákaznickou linku a domluvit se se Zaplo na prodloužení splatnosti půjčky.

Zaplo opakovaná půjčka

Jakmile řádně splatíte první půjčku od Zaplo, máte možnost si v případě zájmu půjčit další peníze – podruhé až 12000 korun, což by už nebylo zdarma. Opakované půjčky u Zaplo jsou zpoplatněny. Tak např. opakovaná půjčka 12000 korun na 30 dní by stála 2760,- Kč navíc. Celkem byste tak za půjčku 12000 zaplatili až 14760,- Kč.

Výše poplatků u opakovaných půjček Zaplo je také důvod, proč doporučujeme tuto půjčku spíše novým klientům, protože ti mají možnost získat ji zdarma. Pro opakovanou půjčku doporučujeme vyzkoušet několikanásobně oceněnou Japonskou půjčku, která účtuje pouze 33,- Kč za každou tisícovku!

Zaplo zkušenosti

Na Internetu se můžete na diskuzních fórech dočíst různé zkušenosti od lidí s půjčkou od Zaplo.cz. Jelikož převažují ty pozitivní hodnocení, kdy si noví klienti vzali první půjčku zdarma a pomohla jim rychle vyřešit svou situaci, není potřeba se o nich dlouze rozepisovat. Uvedeme zde pouze ty nejčastější neutrální až negativní zkušenosti lidí na pravou míru. Některé špatné zkušenosti by se daly nazývat spíše nedorozuměním, a proto se je pokusíme vysvětlit.

Tak například mnoho lidí si ztěžuje, že Zaplo požaduje zaslat ověřovací platbu 1,- Kč. Tahle platba je ale nutná. Je dobře, že společnost Zaplo tuto ověřovací platbu vyžaduje, jelikož tak chrání hlavně vás. Půjčka bez 1,- Kč s sebou totiž nese potenciální riziko. V minulosti můžeme najít stovky případů, kdy byly lidem odcizeny doklady a poté si zloděj na odcizený občanský průkaz vzal půjčku. Pokud je tedy vyžadována verifikační platba 1,- Kč – půjčku si na váš doklad již nikdo bez vašeho vědomí nevezme, protože Zaplo finance porovnává jméno na občanském průkazu se jménem uvedeným u čísla účtu.

Dále si lidé v diskuzích ztěžují na neustálé telefonáty od Zaplo.cz i po splacení půjčky. První půjčka je opravdu zdarma, ale po ní vám mohou od Zaplo volat operátoři z call centra, zda byste si nechtěli vzít druhou půjčku (která by už zdarma nebyla). Takové hovory nejsou důvodem proto nevyužít akce půjčky zdarma. Lze je poté velmi jednoduše zrušit zavoláním na Zaplo zákaznickou linku; a máte po problémech.

Poslední věc, na kterou lidé v diskuzích o Zaplo často upozorňují je ta, že jim nebyla půjčka schválena. To může mít hned několik oprávněných příčin.

 • Jak bylo psáno výše – Zaplo finance kontroluje registr(y) dlužníků, kde si prověřuje vaši platební morálku z minulosti. Záznam v tomto registru se uchovává několik let a bohužel s tím nelze nic moc dělat (naštěstí existují i jiné půjčky, které registr nekontrolují).
 • Občanský průkaz může být propadlý nebo nečitelný. Před žádostí o půjčku dbejte na to, aby byl váš občanský průkaz platný a aby na pořízených fotkách byly všechny údaje občanského průkazu čitelné (OP musíte ofotit a poslat z obou stran).

 

Je Zaplo podvod?

Zaplo určitě není podvod. Sami jsme si půjčku zdarma od Zaplo vyzkoušeli a je přesně taková, jak vám ji tady popisujeme – rychle schválená online, peníze na účtu ihned a hlavně zdarma s 0% úroků a 0% RPSN! při splacení v termínu. Ten, kdo říká, že Zaplo je podvod, lže. Jsou to většinou lidé, kteří z principu jsou proti všem půjčkám do výplaty a nechápou potřeby druhých. Zaplo je jedna z nejbezpečnějších online půjček, což dokazuje zabezpečená komunikace na protokolu https a členství v APNÚ (Asociaci poskytovatelů nebankovích úvěrů). Zaplo je také maximálně transparentní – na stránkách naleznete kompletní sazebník poplatků půjčky.

Zaplo kontakt

Níže uvádíme všechny kontakty na Zaplo finance. Adresu, bezplatnou linku i e-mailovou adresu:
Zaplo Finance s.r.o.
Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 – Holešovice
IČ: 294 13 575
Společnost Zaplo Finance s.r.o. je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150.
(pozor – toto je adresa sídla firmy, nikoli místo, kde můžete žádat o půjčku. Žádost o Zaplo půjčku je možná pouze online)

Bezplatná zákaznická linka: 800 399 399
E-mail: info@zaplo.cz