Trendem poslední doby v oblasti půjček jsou bezesporu první půjčky zdarma pro nové klienty. Nabídky takových půjček můžeme vidět všude kolem sebe. Z široké nabídky půjček zdarma jsme vyzkoušeli ty, po kterých je největší poptávka – jedná se o rychlé online půjčky, které lidé berou do výplaty nebo na jiné neočekávané události. Aktuálně jsme porovnali podmínky všech rychlých půjček a rozhodli se pro vás sestavit žebříček těch nejvýhodnějších, u kterých se nemusíte bát žádného poplatku, pokud si u vybrané společnosti půjčujete poprvé.

Nejsou půjčky zdarma podvod?

V mnoha lidech může slovní spojení PŮJČKY ZDARMA vyvolávat pocit jakéhosi podvodu, nekalosti nebo lichvy – není se taky čemu divit, když o finančních podvodech stále slyšíme z televizí a rádií. Zde to ale neplatí. Nebankovní půjčky, které zde uvádíme, jsou opravdu zdarma. Samozřejmě na předem určenou dobu a částku.

Taky se ptáte, jak se to těm společnostem může vyplatit dávat lidem půjčky zdarma? Na to existuje jednoduchá odpověď: ne všichni lidé předem stanovené podmínky pro půjčku zdarma dodrží. Spousta lidí zapomene na termín splatnosti a poté jsou jim již účtovány úroky a jiné poplatky.

Co znamená půjčka zdarma

Půjčka zdarma je taková půjčka, u které zaplatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Pokud vrátíte dohodnutou částku do určeného data splatnosti, neplatíte žádné úroky ani další poplatky. Většina společností po vás už od začátku nechce žádné peníze navíc. Až v případě, kdy by z vaší strany došlo k opožděné platbě, řekla by si o poplatek nebo úrok. U některých společností je to s půjčkou zdarma tak, že úroky a poplatky nejprve zaplatíte, avšak jakmile půjčku splatíte do stanoveného termínu, společnost si toto datum ověří, a pokud je vše v pořádku, peníze za úroky a poplatky vám vrátí zpět na účet.

Většina společností také při žádosti o půjčku požaduje zaplatit předem 1,- Kč. Zaplacení 1,- Kč dopředu slouží pro ověření vaší totožnosti, aby se náhodou nestalo, že se peníze odešlou na cizí účet (např. na účet podvodníka, který vám může vzít občanský průkaz). Všechny žádosti o půjčky se totiž podávají výhradně online, takže vaše identifikace probíhá naskenováním občanského průkazu, či jiného dokladu totožnosti.

Pro koho jsou půjčky zdarma vhodné

Tak především, půjčky zde uváděné by měly sloužit hlavně pro řešení neočekávaných situací (nedoplatek za plyn, porucha auta, výjimečně menší výplata, apod.). Pokud tedy víte dopředu, že se splacením půjčky nebudete mít žádný problém, nemusíte se bát vybrat si jakoukoliv půjčku, kterou zde uvádíme.

Pokud by i přesto u vás nastala nějaká neočekávané situace, díky které nebudete moci půjčku splatit v termínu, poplatky za prodloužení splatnosti nejsou vůbec vysoké a v některých případech to dokonce dělá pouze pár desítek korun. U každé půjčky uvádíme příklad poplatků.

Aktuální přehled rychlých online půjček zdarma – 6/2016

Vyberte si půjčku ze seznamu níže dle uvedených parametrů. Nezapomeňte, že půjčky zdarma nabízí společnosti pouze novým klientům. Vyberte si proto společnost, u které jste si ještě nikdy nic nepůjčili.

Po kliknutí na tlačítko „Mám zájem“ budete pouze přesměrováni na stránky poskytovatele půjčky. Až tam vyplníte žádost o půjčku. Vyplňování žádostí o půjčku probíhá online, proto si připravte váš občanský průkaz či jiné doklady totožnosti, které mohou být také vyžadovány. Po vyplnění žádosti dojde nejprve k posouzení a v případě schválení žádosti budete ihned informováni. Posuzování je velmi rychlý proces a peníze můžete mít na účtu již do 15 minut!

 

 

Zaplo půjčka - rychlá online půjčka
Půjčka Zaplo.cz
Podmínky pro půjčku zdarma Mám zájem
Částka: 1 – 8 tis. Kč Splatnost: 30 dní Pouze pro nové klienty
Parametry půjčky v kostce: Půjčka vhodná pro:
  • Schválení do 15 minut
  • Není potřeba dokládat příjmy
  • Nahlíží do registrů
zaměstnané i nezaměstnané, absolventy, brigádníky, důchodce, invalidy, lidi na up, matky na md, podnikatele, OSVČ

 

Rychlá sms půjčka Ferratum
Ferratum půjčka
Podmínky pro půjčku zdarma Mám zájem
Částka: 1 – 9 tis. Kč Splatnost: 30 dní Pouze pro nové klienty
Parametry půjčky v kostce: Půjčka vhodná pro:
  • Vyřízení do 10 minut
  • Nekontroluje registr ani vaše příjmy
  • Žádné skryté poplatky
zaměstnané i nezaměstnané, lidi na up, lidi v registrech, absolventy, brigádníky, důchodce, invalidy, matky na md, podnikatele, OSVČ

 

CreditON - Peníze na vše, co život přináší
CreditOn
Podmínky pro půjčku zdarma Mám zájem
Částka: 1 – 8 tis. Kč Splatnost: 30 dní Pouze pro nové klienty
Parametry půjčky v kostce: Půjčka vhodná pro:
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Kontroluje registr
  • Musíte mít příjem min. 6 tis. Kč
  • Vyšší poplatky při prodloužení půjčky
zaměstnané, brigádníky, podnikatele, OSVČ