Kdo opravdu půjčí peníze

Poskytovatelů půjček je v Česku dle odhadu 40 tisíc a každá z půjček má trochu jiné podmínky. Některé půjčky po lidech požadují úplnou bezdlužnost a vysoký příjem, jiné zase půjčují i lidem v exekuci s malým příjmem. Přitom se u vaší žádosti o půjčku porovnává i spousta na první pohled nedůležitých věcí – rok narození, druh zaměstnání, rodinný stav, počet členů domácnosti, typ bydlení, apod. Nenechte se mýlit. Nejen tyto, ale i další kritéria každý poskytovatel půjčky pečlivě porovnává a na základě nich se rozhoduje, zda vám opravdu půjčí peníze, či nikoli.

Půjčka, která na první pohled vypadá lákavě a jeví se jako ta nejlepší cesta, vám nemusí být vůbec schválena, protože poskytovatel dle vyplněné žádosti usoudí, že vám peníze nepůjčí. Vezměte si např. takovou Kamali půjčku, na kterou jsme psali nedávno podrobnou recenzi – tato rychlá půjčka do výplaty je svými parametry jedna z nejlevnějších na trhu a co se týče podmínek také jedna z nejlepších půjček, a tak logicky by si ji chtěl vzít každý. Vyplnění žádosti sice nic nestojí, ale čas, který strávíte vyplňováním formuláře a ofocením občanského průkazu, je najednou promarněný, pokud vám půjčku z nějakého důvodu zamítnou.

Existuje služba, která zjistí, kdo mi opravdu půjčí peníze?

Ano, existuje.

Připravili jsme pro vás jeden krátký formulář na vyplnění údajů. Jakmile formulář vyplníte a odešlete, systém vaše údaje porovná s podmínkami všech ověřených poskytovatelů půjček, s kterými máme dobré zkušenosti. Nakonec vybereme jednu ze všech společností, u které budete mít největší šanci půjčku získat, a předáme jí vaše údaje. Vítězný poskytovatel půjčky vás poté bude kontaktovat e-mailem či SMS zprávou.

Díky nám tak můžete ušetřit čas i peníze – nemusíte vyplňovat desítky formulářů a pracně zjišťovat, kdo vám opravdu půjčí peníze. Nalezneme pro vás tu nejvhodnější půjčku ušitou na míru vámi zadaným údajům. Služba je zdarma a vítězná nabídka samozřejmě nezávazná. Bude už jen na vás, zda si vítěznou půjčku sjednáte, či nikoli.

Kdo opravdu půjčí peníze?
  1. Vyplňte všechny požadované údaje >

  2. Odešlete formulář >

  3. E-mailem nebo SMS dostanete nejlepší nabídku

  4. Po schválení dostanete peníze na účet do 24 hodin

%

klientů spokojených s vybranou půjčkou

Shrnutí
Článek vyšel dne
Název produktu
Kalkulátor půjček
Celkové hodnocení
51star1star1star1star1star