Rychlá půjčka na Blesk peněženku je zde!

BLESK peněženka je druh platební karty, kterou lze zakoupit třeba v trafice nebo na Internetu a s její pomocí poté kdekoli platit, stejně jako s jinou platební kartou, kterou máte např. ke svému bankovnímu účtu. Pokud tušíte, že půjčka na BLESK peněženku určitě musí nabízet nějaké výhody oproti běžné online půjčce na bankovní účet, pak hádáte správně.

Představení BLESK peněženky

Pokud BLESK peněženku již vlastníte a znáte, můžete toto povídání přeskočit a rovnou se podívat na seznam společností, které poskytují online půjčky na BLESK peněženku.↓ ↓ ↓

BLESK peněženka je na trhnu teprve od konce roku 2014 a přinesla svým způsobem celkem revoluční možnosti a výhody. Její hlavní výhody oproti jiným kartám jsou anonymita, bezpečnost a jednoduchost.
BLESK peněženku si koupíte téměř v každé trafice za 125,- Kč, nebo si ji objednáte přes e-shop až domů (kde je ale navíc poplatek za poštovné a dobírku 35,- Kč). Poslední možností je také objednání přes SMS. Z pohledu úplné anonymity a úspory peněz je určitě lepší koupit si kartu osobně v trafice. Při nákupu nejsou vyžadovány žádné osobní údaje, to znamená, že karta není spojena s žádným bankovním účtem na vaše jméno. Peníze na kartě jsou tedy oddělené a anonymní. Spravovat své finance můžete kompletně online na Internetu přes aplikaci Moje BLESK peněženka.

S těmito vlastnostmi je výhodné ji používat pro mnoho situací, například:

 • Karta pro bezpečné a anonymní placení po Internetu, beze strachu o to, zda někdo odcizí mé údaje k bankovnímu účtu. Před platbou si na peněženku jednoduše dobijete hotovost, kterou chcete na Internetu utratit
 • Karta pro placení citlivých a velice osobních služeb či produktů (erotika, sázení)
 • Karta jako finanční dárek či kapesné, kdy jednoduše BLESK peněženku koupíte, dobijete a darujete někomu
 • Karta, kde mohu mít peníze do 5 minut – buďto ze svých prostředků, od kamarádů nebo online půjčkou

Možností jak kartu dobít je také několik:

 • přes platební terminály SAZKA, které jsou k dispozici téměř v každé trafice nebo obchodě (do 3 minut máte peníze na kartě)
 • přes jakoukoliv jinou platební kartu
 • převodem na český bankovní účet
 • bankomatem České Spořitelny
 • rychlou online půjčkou

Shrnutí výhod BLESK peněženky na videu:

 
 

JAK SI VZÍT PŮJČKU NA BLESK PENĚŽENKU

Dále v článku se již budeme zabývat možností, jak si dobít BLESK peněženku rychlou online půjčkou.

Půjčka na BLESK peněženku – výhody

 • k zapůjčení peněz nepotřebujete uvádět bankovní účet
 • po schválení žádosti o půjčku máte peníze na BLESK peněžence prakticky IHNED
 • půjčku dostanete stejně rychle i o víkendu!
 • s penězi na peněžence můžete okamžitě pracovat – vybrat je z kteréhokoliv bankomatu v ČR, platit v obchodě, apod.

Rychlé online půjčky na BLESK peněžence i o víkendu

Na českém trhu online nebankovních půjček nabízí půjčku na BLESK peněženku pouze společnost CreditPortal. Půjčka od Creditportal je ověřena stovkami spokojených zákazníků a dlouholetými zkušenostmi společnosti CreditPortal, a.s. Společnost je také členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která dohlíží na plnění etického kodexu.

Jejich půjčka se vyznačuje hlavně bleskovým posouzením vaší žádosti, což znamená rychlé odeslání peněz do několika minut! Napoprvé si lze půjčit 500,- až 5.000,- Kč. U opakované půjčky si lze poté půjčit až 30.000,- Kč. Během žádosti o půjčku nemusíte zasílat žádnou ověřovací platbu a čekat na ověření jako u ostatních společností – to dělá půjčku od CreditPortal jednou z nejrychlejších! Po schválení žádosti jsou peníze připsány okamžitě na BLESK peněženku, kterou uvedete během vyplňování žádosti.

Výše úroků a poplatků u této půjčky jsou velmi nízké. Např. za 3.000,- Kč na 20 dnů zaplatíte pouze 930,- Kč navíc! U jiných společností je to daleko větší částka nebo jsou z jejich strany požadovány zbytečné ověřovací poplatky a celý proces tím trvá déle. U CreditPortal máte k vyplnění pouze jednostránkovou žádost, kterou vyplníte online za pár minut.

Podívejte se, jak je vyplnění žádosti o půjčku snadné:

Krok č. 1
Po kliknutí na tlačítko VYPLNIT ŽÁDOST přejdete na stránky společnosti CreditPortal. Zde si vyberte částku kterou si chcete půjčit a zadejte datum, kdy chcete půjčku vrátit. Poté stiskněte červené tlačítko CHCI PŮJČIT.
Zvolte kolik chcete půjčit, na jak dlouho a stiskněte CHCI PŮJČIT
Krok č. 2
Z možností zaslání peněz vyberte možnost „Bezhotovostní půjčka na Blesk peněženku“ kliknutím do kroužku.
Zvolte, že chcete půjčit na Blesk peněženku
Krok č. 3
Dále vyplňte všechny potřebné osobní údaje ve formuláři uvedeném na stránce.
Krok č. 4
Po vyplnění osobních údajů vyplňte číslo BLESK peněženky kam chcete peníze zaslat. Pokud jste v žádosti o půjčku uvedli stejné telefonní číslo jako číslo, přes které jste si aktivovali BLESK peněženku, nechte zatrženou volbu „Telefon svázaný s mojí Blesk peněženkou se shoduje s mým telefonem“.
Zadejte číslo BLESK peněženky, kam mají přijít peníze
Krok č. 5
Potvrďte všechny souhlasy a dole na stránce stiskněte tlačítko ODESLAT ŽÁDOST.