Opět přišel ten čas, kdy musíme své blízké obdarovat vánočními dárky. Je to tak silně zakořeněná tradice, že si nemůžeme dovolit je zklamat a nic nekoupit. Co by tomu asi řekli? Raději si ani nepředstavovat. Naštěstí již žijeme v době, kdy si bez problémů na dárky můžeme půjčit bez jakýchkoli špatných pocitů. Když totiž půjčku vybereme chytře, nemusíme zaplatit ani korunu navíc! Představujeme vám výběr těch nejlepších nebankovních mikropůjček – rychlé vánoční půjčky, na které je spolehnutí!

Vánoční půjčka zdarma? Bez problému

Ano, takových rychlých online půjček zdarma je hned několik. Není to žádný marketingový trik. Na českém trhu máme opravdu rychlé vánoční půjčky, které vás nemusí stát ani korunu navíc. A zaručeně nebudou, pokud dodržíte podmínky a půjčku vrátíte třeba až za 30 dní (dobu si volíte sami). Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit dvě ověřené nebankovní online půjčky, s kterými jsme byli my a mnoho dalších klientů velmi spokojeni. Máme ověřeno, že plní sliby a při řádném splacení první půjčky vrací všechny poplatky s ní spojené. Jedná se o půjčku Zaplo a o půjčku CreditOn.

1. Zaplo půjčka

Díky televizním reklamám s Láďou Hruškou asi nejznámější nebankovní půjčka v Česku. Novým klientům půjčuje až 8000,- Kč na 30 dní zdarma, což je hlavní důvod, proč je tato půjčka tak oblíbená. Půjčka je na trhu již delší dobu a patří bez pochyby k TOP produktům. Letos bylo dokonce umožněno si sjednanou půjčku vyzvednout v hotovosti přímo v trafikách Geco i o víkendu. Zaplo je jako rychlá vánoční půjčka ideální – vyplníte pouze krátkou online žádost a ta se do 15 minut posoudí. Po schválení zašlete ověřovací platbu 1,- Kč a peníze vám jsou ihned zaslány na účet (nebo si zajdete do trafiky Geco pro hotovost).

Více informací naleznete v naší recenzi Zaplo půjčky.

   

Zaplo půjčka – shrnutí

 • peníze i o víkendu v trafikách Geco
 • do 15 minut na účtu
 • nekontroluje příjem
 • vysoké poplatky za prodloužení splatnosti
Příklad Zaplo půjčky (1. půjčka)
Datum poskytnutí půjčky 15. 12. 2016
Částka 8000,- Kč
Splatnost půjčky 15. 01. 2017
Celkem zaplatíte 0,- Kč

 

2. Půjčka CreditOn

Půjčku CreditOn poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o. Ta je na trhu výrazně déle než Zaplo, ale nabízená půjčka je velmi podobná. Také nabízí půjčku až 8000,- na 30 dní zdarma. Od Zaplo půjčky se liší hlavně v tom, že nepožaduje ověřovací platbu 1,- Kč, což urychluje celkové zpracovávání žádosti a čekání na peníze. Na půjčce CreditOn je ještě zajímavá její vysoká schvalovatelnost. Podle našich informací bylo jen za tento rok schváleno 85% všech žádostí podaných u CreditOn.

Pro více informací navštivte naši recenzi půjčky CreditOn.

      

Půjčka CreditOn – shrnutí

 • jedna z nejschvalovanějších půjček
 • bez ověřovací platby 1,- Kč
 • zpracování online žádosti do 10 minut
 • minimální příjem žadatele 6000,- Kč/měs.
Příklad půjčky CreditOn (1. půjčka)
Datum poskytnutí půjčky 15. 12. 2016
Částka 8000,- Kč
Splatnost půjčky 15. 01. 2017
Celkem zaplatíte 0,- Kč

V dnešní době je půjčka zdarma velmi ojedinělá věc, kterou nenabízí ani některé banky. Na půjčkách zdarma se vydělává právě na klientech, kteří nedodrží smluvní podmínky a půjčku ve zvolený termín splatnosti nevrátí. Poté jsou logicky po klientovi požadovány úroky, které jsou velmi vysoké oproti jiným půjčkám. Proto ne každý preferuje pevně stanovenou dobu splacení pro půjčku zdarma, a raději si zvolí levnou půjčku, kde zaplatí pár stovek navíc na úrocích, případně si protáhne dobu splatnosti za malý poplatek. O Vánocích mnoho lidí při sjednávání půjčky na dárky zdarma vychází z úvahy, že se jim podaří splatit celou půjčku díky štědrým finančním darům svých blízkých. Pokud tedy víte, že s vrácením peněz v termínu splatnosti nebudete mít problém, nabídka rychlých online půjček od Zaplo nebo od CreditOn je pro vás ideální způsob, jak získat peníze na měsíc zdarma.

 

Oblíbené vánoční půjčky s nízkými úroky

Půjčky zdarma samozřejmě nemusí vyhovovat každému, a proto zde uvádíme další online nebankovní půjčky, které již nejsou úplně zdarma, ale s velmi nízkými úroky a poplatky za prodloužení splátek. První z nich, Japonská půjčka, se může pochlubit nejnižšími úroky, avšak schvalovatelnost této půjčky je spíše průměrná. Poslední z představovaných půjček, půjčka CreditPortal, naopak vyniká vysokou schvalovatelností a dostupností peněz téměř ihned pro kohokoli.

 

1. Japonská půjčka – nejlevnější vánoční půjčka

Za touto půjčkou stojí silná, ryze česká finanční společnost Home Credit a.s. Japonská půjčka vyhrála ocenění nejvýhodnější mikropůjčky v mnoha nezávislých testech díky nejnižším poplatkům na trhu a transparentním podmínkám. Noví klienti mohou zažádat poprvé až o 10 000,- Kč. Za každou půjčenou tisícovku zaplatíte pouze 33,- Kč, odložení splátky o dalších 30 dní stojí jen 49,- Kč každou tisícikorunu! Tento způsob účtování poplatků je mnohem přehlednější než vyčíslování úroků dle % z částky, jako je to u ostatních poskytovatelů – jednoduché a hlavně velmi výhodné pro zákazníka.

   

Nízkými poplatky se Japonská půjčka stává jedničkou na trhu s nebankovními online půjčkami, jednoznačně doporučujeme vyplnit žádost pro sjednání vánoční půjčky.

Japonská půjčka – shrnutí

 • posouzení žádosti do 1 minuty
 • po schválení peníze garantovány již za 60 min.
 • na účet nebo hotově na terminálech Sazka
 • žádné úroky, pouze 33,- za každou tisícovku na 30 dní
 • stovky spokojených zákazníků
 • lehce průměrná schvalovatelnost
Příklad Japonské půjčky
Datum poskytnutí půjčky 15. 12. 2016
Částka 5000,- Kč
Splatnost půjčky 15. 01. 2017
Celkem zaplatíte 5165,- Kč

Případné odložení splátky na 15. 2. 2017: 245,- Kč !

 

2. Půjčka CreditPortal – půjčka na vánoce ihned

CreditPortal a.s. je jedna z nejspolehlivějších půjček v česku. Svoji oblibu si u lidí zasloužila hlavně díky rychlé dostupnosti a vysoké schvalovatelnosti. Pro mnoho klientů, kterým byla žádost zamítnuta u jiných společností, byla půjčka od CreditPortal doslova vykoupením, jelikož peníze jim byly schváleny a odeslány ihned bez zbytečných ověřovacích kroků. Má jeden z nejkratších formulářů k vyplnění. V žádosti si můžete zvolit kromě zaslání peněz na účet také možnost vyzvednout si peníze na jedné z čerpacích stanic EuroOil, nebo si je nechat poslat na vaši Blesk peněženku.

      

Pokud hledáte rychlou půjčku na Vánoce ihned na poslední chvíli, CreditPortal je určitě správná volba!

Půjčka CreditPortal – shrnutí

 • okamžité posouzení vyplněné žádosti
 • rychlost – minimum požadovaných informací
 • peníze již za 10 min na účtu
 • žádné ověřovací platby
 • vyšší úroky
Příklad půjčky CreditPortal
Datum poskytnutí půjčky 20. 12. 2016
Částka 3000,- Kč
Splatnost půjčky 10. 01. 2017
Celkem zaplatíte 3930,- Kč

 

Od 1. 12. 2016 jsme státem více chráněni proti podvodným půjčkám!

Tyto vánoční půjčky budou pro všechny žadatele historicky nejbezpečnější ze všech. Vláda totiž schválila zákon o spotřebitelském úvěru, který začíná platit právě v předvánoční čas od 1. 12. 2016. Ze zákona tak vyplývá pro poskytovatele půjček mnoho povinností, např. si musí důkladně ověřit vaši schopnost splácet, čímž chce zákon ochránit hlavně vás – spotřebitele. Zákon také stanovuje maximální hranici, kterou po vás může poskytovatel půjčky chtít v případě dlouhodobého nesplácení půjčky. Všechny společnosti poskytující půjčku budou navíc přímo pod dozorem České národní banky.