Další českou firmou, která se rozhodla začít poskytovat nebankovní úvěry, je evropská společnost CFIG SE, která má svoje sídlo v Pardubicích. Jedná se o úvěrovou a investiční společnost, která kromě spotřebitelské půjčky nabízí i několik dalších úvěrových produktů – patří mezi ně např. půjčky se zajištěním nemovitostí, podnikatelský úvěr, firemní úvěr nebo malá mikropůjčka do 5 000 Kč. V této recenzi jsme se zaměřili na spotřebitelský úvěr.
Spotřebitelská půjčka od CFIG nabízí úvěrový rámec v rozmezí od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Velkou výhodou je možnost rozložení splátek na poměrně dlouhou dobu – nastavit si je můžete na jeden rok až šest let. Díky tomu tak můžete mít příjemně nízké měsíční splátky, které nezatíží váš rozpočet. Úroková sazba začíná na 19 % ročně, její přesná výše ale závisí na více faktorech – výši půjčky, době splácení nebo na tom, zda využijete možnosti splácet formou inkasní služby z vašeho bankovního účtu.
Úvěr od CFIG se – podobně jako většina nebankovních půjček – vyřizuje přes internet a peníze se vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem. Potřebovat tak budete mimo jiné účet, dále pak musíte doložit vaše současné příjmy (např ze zaměstnání, podnikání, renty, důchodu atd.). Abyste mohli úvěr získat, nesmí být na vás uvalena žádná exekuce, smůlu mají i ti, kteří jsou v insolvenci. Pro schválení žádosti je také třeba být dostatečně bonitní, neboli mít dostatečně vysoký příjem, aby bylo jasné, že půjčku zvládnete bez problémů splácet.
Půjčka se splácí jednou měsíčně formou pravidelných splátek, můžete ji ale klidně uhradit celou předčasně – žádná pokuta vám za to nehrozí. V případě potřeby se lze domluvit i na odkladu splátky nebo dočasném přerušení splácení, např. v situaci, kdy jste v nemocnici nebo jste přišli o práci. Půjčka od společnosti CFIG patří k naprosto bezpečným a spolehlivým nebankovním úvěrům a pokud hledáte dostupný úvěr do 50 000 Kč s možností delšího splácení, můžeme ji určitě doporučit.
Základní údaje:
výše půjčky: 5 000 Kč – 50 000 Kč
splatnost: 12 – 72 měsíců
roční úroková sazba: od 19 %
RPSN: od 32,79 %
způsob vyplácení: převodem na bankovní účet

Žádost o půjčku můžete vytvořít přímo zde na našem webu: