Rychlých a krátkodobých nebankovních úvěrů je na českém finančním trhu obrovské množství. Jedním z nich je i CreditKasa, která nabízí rychlé půjčky snadno dostupné přes webové stránky. Pro koho je tato půjčka vhodná, jaké jsou její základní vlastnosti a jakým způsobem je možné ji získat?
CreditKasa je typickou rychlou SMS půjčkou, která se často označuje jako půjčka do výplaty. Splatnost je velmi krátká – maximálně 30 dní, úvěrový rámec je od 1 000 do 20 000 Kč. Výhodou ale je, že na maximální částku dosáhnou i noví klienti – u mnoha jiných konkurenčních společností je tomu jinak a napoprvé lze získat jen menší částku. Vzhledem k tomu, že úvěr je krátkodobý, splácí se pouze jednorázově, uhrazením půjčené částky + poplatku nejpozději v den splatnosti.
Bude-li vám půjčka schválena, peníze dostanete vyplaceny převodem na váš bankovní účet. Vyřízení je obvykle velmi rychlé, peníze dostanete nejpozději na druhý den, často je převod realizovaný už během několika minut. Pokud byste se dostali do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit včas, rozhodně ihned kontaktujte zákaznický servis a požádejte o prodloužení splatnosti (to můžete udělat i ve vašem online účtu na internetu). Půjčku si lze prodlužovat i opakovaně, vždy se ale musí zaplatit alespoň minimální stanovený poplatek. Maximum je ale rok, pak už prodloužení splatnosti úvěru možné není.
Základní údaje:
výše půjčky: 1 000 Kč – 20 000 Kč
splatnost: 1 den – 30 dní
RPSN: od 30 341 %
způsob vyplácení: převodem na bankovní účet
žádost: online prostřednictvím webových stránek