Nebankovní půjčky jsou hodně oblíbené a hodně lidí má zájem především o ty, kde si mohou sami nastavit výši měsíční splátky podle své potřeby. Zbrusu nový nebankovní úvěr přinesla na český trh společnost Zaplo Finance, která je všeobecně známá díky své půjčce Zaplo, kterou hodně propaguje v reklamách, včetně těch televizních. Nová půjčka Kimbi je ale ve srovnání se Zaplo půjčkou jiná – nabízí vyšší úvěrový rámec, mnohem delší dobu splácení a celkově je mnohem flexibilnější.

Půjčka Kimbi je poskytována od 10 000 do 60 000 Kč, s dobu splácení od tří měsíců až po dva roky. Každý klient si může sám na úvěrové kalkulačce nastavit, jaké parametry půjčky mu budou více vyhovovat – mnoho lidí tak dá přednost půjčce s dlouhou splatností, která mu ale umožní velmi nízké měsíční splátky. U půjčky Kimbi ale nejde o flexibilitu pouze v tomto směru, klient má mnohem více možností – v průběhu splácení úvěru si může např. odložit splatnost, požádat o navýšení půjčky, změnit výši měsíční splátky atd. Vše si lze snadno zkontrolovat na online profilu, který má každý klient půjčky Kimbi k dispozici.

Stejně jako u mnoha dalších nebankovních úvěrů, i u Kimbi je možné sjednání pouze online, přes internetové stránky. Ty najdete na adrese www.kimbi.cz a pokud budete mít o půjčku zájem, můžete si rovnou vyplnit registraci. Potřebovat k tomu budete dva osobní doklady a pár minut času. Půjčku mohou získat pouze lidí starší 18 let, kteří jsou občany ČR, mají stabilní příjem a dobrou platební historii. Podmínkou je také vlastní bankovní účet – půjčku nelze vyplatit v hotovosti nebo složenkou, nemůžete si ji ale poslat ani na účet jiné osoby – součástí žádosti je ověření účtu.

Základní údaje:
výše půjčky: 10 000 Kč – 60 000 Kč
splatnost: 3 měsíce – 24 měsíců
RPSN: od 78, 90 %
způsob vyplácení: převodem na bankovní účet
žádost: online prostřednictvím internetových stránek